Iniesta strzela kapitalnego gola. Debiutancka bramka w Japonii. Podawał mu Podolski [wideo]

Andres Iniesta strzelił kapitalnego gola w lidze japońskiej. Hiszpanowi przy golu podawał Lukas Podolski, a trafienie robi furorę w social mediach.

Andres Iniesta przeniósł się latem do japońskiego Vissel Kobe i już zaczął strzelać kapitalne bramki.

W 16. minucie meczu Iniesta otrzymał znakomite podanie od Luksa Podolskiego, świetnie przyjął piłkę ze zwodem, którym obrócił się w kierunku bramki, minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Drugiego gola dla gospodarzy dołożył w 56. minucie Kyogo Furuhash, a wynik na 2:1 ustalił Kengo Kawamata, który strzelił kontaktowego gola.

Trafienie Hiszpana jest jego debiutanckim w lidze japońskiej, do której Hiszpan przeniósł się po 16 latach spędzonych w Hiszpanii.

Vissel zajmuje 4. miejsce w tabeli japońskiej ekstraklasy po 21 seriach gier

Premier League. Leicester walczyło, ale nie wygrało. Manchester United zgarnia komplet punktów

Tour de Pologne. Kapitalne zwycięstwo Michała Kwiatkowskiego!