Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo został ambasadorem Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku

Za pośrednictwem swojej strony internetowej Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku poinformowało, że Cristiano Ronaldo został ambasadorem centrum

Cristiano Ronaldo od blisko 10 lat aktywnie wspiera kampanię "Be The 1!", która ma na celu promowanie oddawania krwi. Sam Portugalczyk jest honorowym dawcą krwi.

Teraz za pośrednictwem swojej strony internetowej Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku poinformowało, że w ramach wspomnianej kampanii Portugalczyk został ambasadorem centrum.

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Cristiano Ronaldo został ambasadorem RCKiK w Białymstoku w ramach kampanii Be The 1!
Cristiano Ronaldo jest faktycznym dawcą krwi od 24 roku życia. Ogromnie cieszymy się, że swoją osobą zechciał promować ideę honorowego krwiodawstwa.

Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Dlatego każda osoba, która oddaje krew jest unikatowa. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Z 7 miliardów mieszkańców Ziemi, dawcami mogą być osoby, które chcą uratować życie drugiego człowieka. Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi.

Dołącz do Cristano Ronaldo i RCKiK w Białymstoku. Oddaj krew już dziś i uratuj komuś życie. Be The 1."

 

Już 2 miesiące temu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące promowania regionalnego centrum wizerunkiem Cristiano Ronaldo. Wtedy organizacja napisała, że ze względu na mundial Portugalczyk nie mógł się pojawić na obchodach Dnia Honorowego Dawcy Krwi (14 czerwca), jednak nie wyklucza, że być może pojawi się za rok. "W tym roku nie mógł być obecny na naszych obchodach. Może za rok?" - czytamy na koncie facebookowym.

Więcej o: