Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

MLS All-Stars - Juventus. Bramkarz grał z mikrofonem i udzielał wywiadu w trakcie meczu

Władze Major League Soccer nie przestają zaskakiwać. W spotkaniu towarzyskim pomiędzy gwiazdami ligi MLS i Juventusem, bramkarz Brad Guzan zagrał z podłączonym mikrofonem, dzięki któremu przez cały czas był w kontakcie z komentatorami, którym udzielał wypowiedzi.

Rok temu sędzia biegający ze specjalną kamerą, w tym roku bramkarz z mikrofonem i słuchawką. Władze MLS dbają o oryginalność podczas spotkań towarzyskich rozgrywanych w letniej przerwie.

W meczu rozegranym w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego, w którym zespół gwiazd ligi amerykańskiej zmierzył się z Juventusem, bramkarz drużyny MLS All-Stars, Brad Guzan, grał z mikrofonem, dzięki któremu porozumiewał się z komentatorami. Amerykanin przez całą pierwszą połowę rozmawiał z dziennikarzami ESPN, na bieżąco udzielając im wypowiedzi i komentarzy.

Rozmowy z komentatorami nie wpłynęły zbyt dobrze na koncentrację Guzana. Po udzieleniu jednej z wypowiedzi 33-latek dał się zaskoczyć i pokonać przez Andreę Favilliego. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Josef Martinez, dzięki któremu regulaminowy czas gry zakończył się remisem. W serii rzutów karnych, potrzebnej do wyłonienia zwycięzcy, lepsi okazali się mistrzowie Włoch, którzy nie zmarnowali żadnej jedenastki. Gospodarze pomylili się raz, kiedy pierwszego stałego fragmentu gry na gola nie zdołał zamienić Bradley Wright-Philipps.

Więcej o: