Wojciech Szczęsny popełnił błąd w meczu Juventusu z gwiazdami MLS

Juventus Turyn pokonał w towarzyskim meczu gwiazdy amerykańskiej MLS po konkursie rzutów karnych - w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. Przy straconej bramce Starej Damy nie popisał się niestety Wojciech Szczęsny.

W rozegranym w Atlancie spotkaniu polski bramkarz bronił przez 45 minut pierwszej połowy, w drugiej jego miejsce między słupkami zajął Mattia Perin. Szczęsny nie pozostawił po sobie najlepszego wrażenia, przede wszystkim przez niepewną interwencję, która doprowadziła do utraty bramki przez mistrzów Włoch.

Wojciech Szczęsny: Wciąż jestem przed Perinem

W rzutach karnych Juventus wygrał ostatecznie 5:3. W regulaminowym czasie gry bramki zdobyli Andrea Favilli (w 21. minucie dla Juventusu) I Josef Martinez (w 26. minucie dla zespołu gwiazd MLS).