Liga Mistrzów. Juergen Klopp krytkuje Sergio Ramosa: Jest brutalny, bezwzględny

- On jest brutalny, bezwzględny - powiedział Juergen Klopp o Sergio Ramosie, wracając do faulu hiszpańskiego obrońcy z ostatniego finału Ligi Mistrzów, w którym kontuzjował Mohameda Salaha.

Finał Ligi Mistrzów? Znowu otwieramy tę butelkę…? Oczywiście, że obejrzałem tę sytuację, i to kilka razy - rozpoczął Klopp, który po raz pierwszy odniósł się do faulu Sergio Ramosa na Mohamedzie Salahu.

I mówił dalej: - Jeśli oglądasz to drugi raz i nie jesteś za Realem Madryt, uznajesz, że  Sergio Ramos był brutalny i bezwzględny. Nie myślisz: „Wow! Dobry atak, udany”. Nie, to nie był dobry atak.

- Ramos powiedział później wiele rzeczy, które mi się nie podobały. Mówił, że to było normalne. Nie, to nie było normalne. To było brutalne i bezwzględne - powtórzył Klopp.

>>> Cristiano Ronaldo z wyrokiem. 19 mln euro kary i dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu

W finale Ligi Mistrzów Liverpool FC przegrał z Real Madryt 1:3. Od 31. minuty angielski klub grał bez Salaha, który po faulu Ramosa doznał kontuzji barku. - Rok temu Ramos był odpowiedzialny za czerwoną kartkę dla Juana Cuadrado - przypomniał Klopp.

- Akceptujemy, że używa się każdej broni, by wygrać mecz. My jednak nie gramy w tym stylu. Jesteśmy agresywni, ale zawsze w zgodzie z przepisami - zakończył.

>>> UEFA bezlitosna. Będą kary dla kilku klubów, w tym finalistów Ligi Europy i Ligi Mistrzów

Więcej o: