Liga hiszpańska. Sky Sports News: Real Madryt rozważa ofertę za Cristiano Ronaldo

Jak informuje Sky Sports News, Real Madryt rozważa ofertę za Cristiano Ronaldo. Juventus chce wydać 88 milionów funtów, czyli 100 milionów euro.

Od kilku dni dużo mówi się o transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu. Sky Sports informuje, że Real Madryt rozważa oficjalną ofertę za swojego najlepszego piłkarza.

Wczoraj telewizja Mediaset poinformowała, że Ronaldo ma klauzulę w wysokości 100 milionów euro, z której mogą skorzystać tylko włoskie drużyny. 

O transferze jednego z najlepszych piłkarzy świata pisała już "Marca", a uznany hiszpański dziennikarz Josep Pedrerol stwierdził wręcz, że "Królewscy" zaakceptowali wstępnie ofertę. Ale tego nikt na razie nie potwierdził. We Włoszech i Hiszpanii piszą raczej o tym, że oficjalnej oferty turyńczycy nie złożyli, na razie pracują z Jorge Mendesem, agentem piłkarza, nad szczegółami całej transakcji.

Turyński "Tuttosport" informuje, że Andrea Agnelli, właściciel Starej Damy, spotkał się z Johnem Elkannem, czyli szefem Fiata (głównego sponsora Juventusu) w celu omówienia planu sfinansowania transferu Ronaldo. W działania te zaangażowany ma być także agent Jorge Mendes.

Włoskie media piszą już nawet, że Cristiano Ronaldo rozpoczął poszukiwania domu w Turynie.

Cristiano Ronaldo zakończył swoją przygodę z rosyjskim mundialem na 1/8 finału, gdzie jego Portugalia odpadła z Urugwajem (1:2). Sam napastnik strzelił na nim aż cztery bramki.