Mistrzostwa świata 2018. Neymar sparodiowany. Najnowsza reklama robi furorę

Neymar i jego symulowanie kontuzji stały się nie tylko przedmiotem drwin internautów, ale inspiracją dla marketerów. Południowoafrykańskie KFC przygotowało rewelacyjną parodię nawiązującą do reprezentanta Brazylii.

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo przyczyną rozwodu małżeństwa

Neymar faulowany jest nadmiernie od początku turnieju, ale i sam sporo dodaje ekspresyjnym zachowaniem. Na bohatera memów wyrósł po meczu Brazylia - Szwajcaria, gdy po jednym z ostrzejszych wejść rywala zaczął się turlać po murawie. I to wykorzystało KFC.

W reklamie widzimy fragment spotkania. Nagle zawodnik podobny do Neymara jest faulowany, pada na murawę, trzyma się za nogę i zaczyna się turlać. A sanitariusze z noszami nie są w stanie za nim nadążyć.

I tak się ten "Neymar" turla przez tunel pod trybuną, przez parking, gdzie przeskakuje nad nim chłopak z deskorolką, przez ulice miasta. Zatrzymuje się tylko na chwilę, gdy na przejściu dla pieszych pali się czerwone światło. A potem rusza dalej. Na nogi wstaje dopiero w barze. Gdy dogania go ekipa telewizyjna, Neymar jest już przed budynkiem z papierową i kurczakiem w ręce.

 

Reklama szybko stała się viralem, na czym zyskuje wizerunkowo KFC. A żeby było ciekawie, jednym ze sponsorów Neymara jest firma McDonald's.

Jeśli lubisz czytać Sport.pl, wypróbuj nasz nowy newsletter >>>

Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Brazylia - Meksyk. Neymar znów obrzydliwie symulował?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Brazylia - Meksyk. Neymar z najlepszym meczem na mundialu

Cristiano Ronaldo w Juventusie Turyn? Portugalskie media: Powiedział "tak"