Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sevilla chce Krychowiaka. Cena ustalona

Po dwóch latach Grzegorz Krychowiak powróci prawdopodobnie do Sevilli, z której odszedł latem 2016 roku do Paris Saint-Germain.

Reprezentant Polski, który przygotowuje się aktualnie z drużyną narodową do rozpoczynających się w przyszłym tygodniu mistrzostw świata w Rosji, jest bliski zmiany klubu. Po rozczarowującym pierwszym sezonie w Paryżu i kiepskiej dyspozycji podczas wypożyczenia do West Bromwich Albion dni Krychowiaka w PSG są już policzone.

Na ratunek pomocnikowi przybywa jednak Sevilla - klub, w którym Krychowiak osiągał do tej pory największe sukcesy (dwa triumfy w Lidze Europy) i prezentował zdecydowanie najwyższą formę. Nowy dyrektor sportowy Andaluzyjczyków Joaquin Caparros już rozpoczął działania mające doprowadzić do powrotu Polaka na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

Kwota transferu ma zamknąć się w przedziale 10-15 mln euro (Sevilla na sprzedaży Krychowiaka do PSG zarobiła 27,5 mln) - czytamy w serwisie football-espana.net.

Paryżanie tego lata będą musieli sprzedać kilku swoich zawodników, by nie złamać zasad Finansowego Fair Play. W kontekście opuszczenia Parku Książąt mówi się m.in. o Edinsonie Cavanim czy Angelu Di Marii.