Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mauricio Pochettino nie zostanie trenerem Realu Madryt

Mauricio Pochettino nie zostanie trenerem Realu Madryt. Szefowie wicemistrzów Hiszpanii zrezygnowali z negocjacji - informuje Paco Gonzalez, dziennikarz radia "Cadena COPE".

Zdaniem Gonzaleza, próby negocjacji zostały wstrzymane po tym, jak szefowie Realu dowiedzieli się o braku klauzuli w kontrakcie Pochettino, pozwalającej na wykupienie trenera.

Bez podobnej klauzuli niemal niemożliwe byłoby sprowadzenie szkoleniowca do Madrytu. Właściciele Tottenhamu z pewnością nie zgodziliby się na oddanie swojego trenera, który sam również uciął wszelkie spekulacje. - Plotki na mnie nie wpływają. Wiadomo, że poprowdzenie Realu Madryt jest marzeniem dla każdego szkoleniowca, ale jestem też podekscytowany pracą w Tottenhamie, podpisałem tu 5-letni kontrakt.

W czwartek dyrektor generalny Realu, Jose Angel Sanchez, spotkał się z jednym z agentów reprezentujących Pochettino. Zdaniem dziennikarza "Cadena COPE" menadżer miał przekazać Sanchezowi infornację o tym, że Pochettino nie ma zamiaru wywierać nacisku na władzach Koguów i nie będzie wymuszał zgody na odejście.

Zobacz wideo