1
0
1
Francja
Bramki: Umtiti (8.), Griezmann (28.), Dembele (63.) Skład: Lloris - Lucas (62. Mendy). Umtiti, Rami, Pavard - Pogba, Kante, Tolisso (77. Matuidi) - Dembele (71. Lemar), Griezmann (77. Giroud), Mbappe (83. Thauvin)
Włochy
Bramki: Bonucci (36.) Skład: Sirigu - De Sciglio, Bonucci, Caldara, D'Ambrosio (74. Florenzi) - Mandragora, Jorginho (78. Bonaventura), Pellegrini (65. Cristante)- Chiesa (88. Zappacosta), Balotelli (86. Belotti), Berardi (74. Insigne)
Francja wygrała z Włochami 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Nicei. Bramki dla zwycięzców zdobyli Samuel Umtiti, Antoine Griezmann i Ousmane Dembele. Jednym trafieniem odpowiedział Leonardo Bonucci.

Jednym z najciekawszych piątkowych spotkań towarzyskich było starcie Francuzów z Włochami. Selekcjoner gospodarzy, Didier Deschamps, wystawił wielu czołowych zawodników, aby sprawdzić ich formę przed nadchodzącym mundialem. Na stadionie w Nicei spisali się oni zdecydowanie lepiej niż drużyna przeciwna.

Już w 8. minucie do siatki trafił Samuel Umtiti. Kilkanaście minut później rzut karny wykorzystał Antoine Griezmann. Gola kontaktowego dla Włochów zdobył Leonardo Bonucci, ale na 3:1 podwyższył w drugiej połowie doskonałym strzałem Ousmane Dembele. Była to ostatnia bramka meczu - Francuzi pewnie wygrali 3:1.

W innym ciekawym z perspektywy polskiego kibica meczu Kolumbia niespodziewanie zremisowała bezbramkowo z Egiptem. Przypomnijmy, że drużyna z Ameryki Południowej to nasz rywal w fazie grupowej mundialu w Rosji.

Mundial 2018. Piszczek: "To będzie mój ostatni turniej" [ZAPINAMYPASY.PL]