Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Ronaldinho poślubił dwie kobiety jednocześnie

Legendarny piłkarz Ronaldinho sformalizował związek z dwiema kobietami, z którymi mieszka w Rio de Janeiro. Żonami 38-letniego Brazylijczyka zostały Priscilla Coelho i Beatriz Souza - informują brazylijskie media.

Ronaldinho żyje z dwiema kobietami od grudnia w swojej wartej 5 milionów funtów willi w Rio de Janeiro. Z Beatriz zaczął spotykać się dwa lata temu, ale później powróciła dawna miłość do Priscilli i zapragnął żyć z obiema kobietami naraz. Oświadczył się w styczniu ubiegłego roku, one to zaakceptowały i - jak donoszą miejscowe media - miłosny trójkąt został sformalizowany.

Kameralny ślub odbył się w Barra da Tijuca, drogiej dzielnicy Rio. Obie wybranki otrzymały od Ronaldinho taki sam prezent - 1500 funtów, które „mogą wydać na co tylko chcą oraz perfumy o takim samym zapachu.

Na uroczystości zabrakło siostry piłkarza Deisi, która jest przeciwna poliamorycznemu związkowi piłkarza.

Więcej o:
Komentarze (74)
Piłka nożna. Ronaldinho poślubił dwie kobiety jednocześnie
Zaloguj się
 • starszy-65

  Oceniono 10 razy 8

  A mój Ojciec zawsze mówił: "synu zacznij grać w piłkę nożną" a ja głupi nie posłuchałem jego rad.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 16 razy 8

  Ameryka Południowa, najbardziej chrześcijański i wierzący kontynent. Trudno tam spotkać człowieka bez krzyżyka na szyi. Sodoma i Gomora mocium panie :D

 • devojce

  Oceniono 9 razy 7

  Czego to kobiety nie zrobią z miłości... Z miłości do pieniędzy oczywiście.

 • 6nine9

  Oceniono 10 razy 6

  Obie wybranki otrzymały od Ronaldinho taki sam prezent - 1500 funtów, które „mogą wydać na co tylko chcą oraz perfumy o takim samym zapachu.

  Perfumy o zapachu 1500 funtów?

 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 8 razy 6

  Jedna od przodu, druga od tyłu - po zdjęciach widać, która jest do której pozycji :) Jeżeli prawo na to pozwala, wszyscy są szczęśliwi, to super - pozazdrościć facetowi.

 • artur0121

  Oceniono 7 razy 5

  Noc poślubna...uffff

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX