Wisła Kraków zagra w lipcu towarzyskie spotkanie z AS Monaco

"Gazeta Krakowska" poinformowała, że 7 lipca na stadionie przy ul. Reymonta 22 w Krakowie odbędzie się towarzyskie spotkanie Wisła Kraków - AS Monaco.

Wyjątkowe treści o Ekstraklasie w nowej aplikacji Football LIVE - POBIERZ TUTAJ!

Krakowscy kibice po raz pierwszy od dawna zobaczą, jak ich drużyna mierzy się z rywalem z europejskiej elity. Do Polski przyjedzie AS Monaco i 7 lipca rozegra spotkanie towarzyskie z Wisłą. Wszystkie szczegóły są już ustalone, w najbliższych dniach zostanie podpisana oficjalna umowa.

Wielu fanów zaciera ręce na przyjazd Kamila Glika, który jest na co dzień czołowym obrońcą Monaco. Jego występ jest jednak bardzo mało prawdopodobny. Podobnie jak innych gwiazd klubu z Księstwa. W tym samym czasie będą trwały bowiem mistrzostwa świata w Rosji, w których czołowe reprezentacje świata - w tym Polska - biorą udział.

Czy z gwiazdami czy bez, Monaco i tak należy zaliczyć do drużyn z europejskiego topu. Dla Wisły Kraków to z pewnością spore wyzwanie, ale i zaszczyt mierzyć się półfinalistą Ligi Mistrzów sprzed roku i aktualnym wicemistrzem Francji. "Biała Gwiazda" ukończyła niedawno zakończony sezon LOTTO Ekstraklasy na szóstym miejscu z dorobkiem 55 punktów w 37 meczach.

Więcej o: