MLS. Brzydkie zachowanie Ibrahimovicia. Szwed wyrzucony z boiska

Zlatan Ibrahimović już w 41. minucie zakończył swój udział w meczu jego Los Angeles Galaxy z Montreal Impact (1:0). Szwedzki napastnik został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.

Ibrahimović został wyrzucony z boiska kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy. Doświadczony napastnik otrzymał czerwoną kartkę za niesportowe i brzydkie zachowanie. Były zawodnik m.in. Manchesteru United uderzył rywala bez piłki.

Po ciosie wymierzonym rywalowi, Ibrahimović upadł na murawę i pokazywał, że został nadepnięty przez przeciwnika. Arbiter nie wysłuchał jednak tłumaczenia byłego reprezentanta Szwecji, i odesłał go do szatni.

Zespół Los Angeles Galaxy, w którym od kilku miesięcy gra Ibrahimović, mimo osłabienia wygrał 1:0. Gola dającego zwycięstwo strzelił Ola Kamara.