Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

AS: Real prowadzi rozmowy z Neymarem. Ustalono już cenę transferu

Hiszpański dziennik "As" twierdzi, że gwiazdor reprezentacji Brazylii i Paris Saint-Germain jeszcze tego lata może zostać piłkarzem Realu Madryt.

Według "Asa" od marca pomiędzy zawodnikiem a przedstawicielem Realu Madryt doszło do co najmniej dwóch spotkań, które miały miejsce w Rio de Janeiro. Neymar przebywał do niedawna w ojczyźnie, gdzie dochodził do pełni sprawności po złamaniu kości śródstopia. Piłkarz wrócił do Francji w zeszłym tygodniu na ostatnią fazę swojej rehabilitacji przed zbliżającym się mundialem.

Podczas rozmów w Rio obie strony miały ustalić, że Neymar przeniesie się do stolicy Hiszpanii, a Real zaoferuje PSG 260 mln euro. To o niecałe 40 mln więcej, niż paryżanie zapłacili Barcelonie za Brazylijczyka latem 2017 roku.

Źródła bliskie zawodnikowi potwierdziły hiszpańskim dziennikarzom, że choć do ustalenia wciąż jest wiele szczegółów, gdyby transfer zależał wyłącznie od Neymara i Realu, w najbliższym okienku na pewno zostałby sfinalizowany.

Królewskim pozostaje do skruszenia najcięższy mur w postaci PSG. Paryżanie nie chcą tracić supergwiazdy, wokół której zamierzali budować drużynę w najbliższych latach. We wszystkich medialnych komunikatach podkreślają, że Neymar jest we Francji szczęśliwy i chce pozostać zawodnikiem PSG. Ostatnie miesiące wyraźnie jednak pokazują, że przyszłość atakującego w Paryżu jest coraz bardziej wątpliwa.

Mundial 2018. Jakie strzelby zabierze do Rosji Adam Nawałka?

Więcej o:
Komentarze (12)
AS: Real prowadzi rozmowy z Neymarem. Ustalono już cenę transferu
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 1 raz 1

  Lewandowski go przebije już jutro

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli Bobby jest poza,,,

  Koniec tasiemca,,

 • rupo13

  Oceniono 1 raz 1

  Jaką trzeba być sprzedajną kur...ą!

 • index_finger

  Oceniono 1 raz 1

  "Źródła bliskie zawodnikowi potwierdziły hiszpańskim dziennikarzom...". Chodzi o dostawcę pizzy i inkasenta z wodociągów? Dajcie sobie na luz z tym tematem, bo będzie jak ostatnio. Rano na gazecie tradycyjnie niusy z "?", a w tym czasie Neymar prezentował już nową koszulkę i wybierał apartament w Paryżu.

 • crotalus1

  Oceniono 1 raz 1

  A po kij im Neymarek? Żeby znów gwiazdorkował?

 • polonests

  0

  Taki klub, a daje się zrobić jak dziecko, biorąc Neymara. Neymar to amator.

 • bigosmiszcz

  0

  Neymar się skończył.

 • bigosmiszczu

  0

  Nejmi jest w deche !!!
  Będzie pasował do tego sztucznego klubu !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX