Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Świerczok nie przestaje strzelać. Świetna seria Polaka

Jakub Świerczok nie przestaje zaskakiwać. Polak strzelił kolejnego gola dla Łudogorca (3:0) w meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej ligi bułgarskiej.

Jakub Świerczok jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Po dosyć średnim początku, który młody polski napastnik potrzebował na aklimatyzację w nowym klubie, Świerczok pokazuje, że ma naprawdę duży potencjał. 

Polak znów pojawił się na boisku w drugiej połowie i już po trzech minutach zdobył kolejnego gola. Nasz napastnik wykorzystał błąd obrońcy i podał piłkę pod nogi naszego zawodnika. Oznacza to, że Świerczok może się popisać dobrą serią, bo zdobył bramkę w piątym kolejnym występie dla Ludogorca. W sumie Świerczok strzelił już siedem bramek. 

W barwach Ługodogorca zagrał także Jacek Goralski, który w grupie mistrzowskiej zaliczył już szóste spotkanie. 

Kamil Wilczek też strzela 

Kilka dni temu Kamil Wilczek również zgłosił akces do gry na mundialu. Polak zdobył dwie bramki dla Broendby Kopenhaga w wygranym 3:1 półfinale Pucharu Danii z FC Midtjylland.

Wilczek zagrał cały mecz. Polak trafił do bramki już w pierwszej minucie, drugie trafienie dołożył w 65. minucie. Dla niego były to bramki numer trzy i cztery w tych rozgrywkach. 30-latek jest w formie. W ostatnich sześciu spotkaniach strzelił siedem goli, a we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie ma już 15. trafień.