Jakub Świerczok nie przestaje strzelać. Świetna seria Polaka

Jakub Świerczok nie przestaje zaskakiwać. Polak strzelił kolejnego gola dla Łudogorca (3:0) w meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej ligi bułgarskiej.

Jakub Świerczok jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Po dosyć średnim początku, który młody polski napastnik potrzebował na aklimatyzację w nowym klubie, Świerczok pokazuje, że ma naprawdę duży potencjał.

Nasz napastnik znów pojawił się na boisku w drugiej połowie i już po trzech minutach zdobył kolejnego gola w tym sezonie. Świerczok wykorzystał błąd obrońcy, który podał piłkę pod nogi naszego zawodnika, a ten nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce.

Oznacza to, że Świerczok może się popisać dobrą serią, bo zdobył bramkę w piątym kolejnym występie dla Ludogorca. W sumie strzelił już siedem bramek od przyjścia do Bułgarii.

W barwach Ługodogorca zagrał także Jacek Góralski, który w grupie mistrzowskiej zaliczył już szóste spotkanie.

Kamil Wilczek też strzela

Kilka dni temu Kamil Wilczek również zgłosił akces do gry na mundialu. Polak zdobył dwie bramki dla Broendby Kopenhaga w wygranym 3:1 półfinale Pucharu Danii z FC Midtjylland.

Wilczek zagrał cały mecz. Polak trafił do bramki już w pierwszej minucie, drugie trafienie dołożył w 65. minucie. Dla niego były to bramki numer trzy i cztery w tych rozgrywkach. 30-latek jest w formie. W ostatnich sześciu spotkaniach strzelił siedem goli, a we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie ma już 15. trafień.