Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polsat uruchomi nowe kanały, na których pokaże Ligę Mistrzów. Duże zmiany

Telewizja Polsat, która posiada prawa do pokazywania meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy od sezonu 2018/2019, poinformowała o rozszerzeniu swojej oferty o dwa nowe kanały premium.

- Telewizja Polsat uruchomi dwa nowe, regularne, całodobowe kanały sportowe premium – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, dostępne w nowej jakości Super HD i bez reklam, oraz cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium, na których przez najbliższe trzy lata będą pokazywane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy - czytamy w komunikacie Polsatu. Planowane są również testowe transmisje w rozdzielczości 4K.

Uruchomienie nowych kanałów pozwoli pokazać na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów - w każdej kolejce 16 spotkań. Sprawę ułatwiła zmiana godzin rozgrywania meczów. Od przyszłego sezonu potyczki LM nie będą miały już miejsca o godz. 20.45, jak dotychczas, zamiast tego w każdy wtorek i środę odbędą się dwie tury po cztery mecze, jedna o godz. 18.55 i druga o godz. 21.00.

Jak oglądać?

Grupa Polsat posiada wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów i Ligi Europy dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych.

- Przygotowaliśmy kompleksową ofertę – każdy będzie mógł obejrzeć mecze w dowolnym czasie i miejscu oraz w sposób dla siebie najwygodniejszy – na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat, w Internecie w IPLI czy też na urządzeniach mobilnych w sieci Plus - mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu Telewizji Polsat i Członek Zarządu ds. Technicznych Cyfrowego Polsatu.

Szczegółowe oferty dla poszczególnych platform poznamy w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zobacz wideo
Więcej o: