Mundial 2018. Sebastian Mila ekspertem TVP

Sebastian Mila będzie ekspertem Telewizji Polskiej podczas tegorocznego mundialu w Rosji. Piłkarz Lechii Gdańsk pochwalił się tą informacją na swoim koncie twitterowym.

Piłkarz Lechii Gdańsk poinformował na twitterze, że zasili ekipę TVP podczas mundialu w Rosji. Mila będzie występował w roli eksperta. Informację potwierdził również dyrektor TVP Marek Szkolnikowski.

To nie jedyna nowa twarz w TVP. Możliwe, że w studiu Telewizji Polskiej zobaczymy również Andrzeja Twarowskiego, który w listopadzie ubiegłego roku zakończył współpracę z NC+.

Telewizja Polska pokaże wszystkie 64 mecze mundialu. Póki co TVP ma wyłączne prawo do transmitowania mistrzostw w Polsce, choć Szkolnikowski nie wykluczył, że telewizja udzieli niewielkiej sublicencji innej stacji.

Mistrzostwa rozpoczną się 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Reprezentacja Polski zagra w grupie H z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Iwan o hicie Wisła-Legia. - Promocja polskiej piłki? Niewiele polskiej piłki tam było. Jak ja zdobywałem mistrzostwo, to spoza Krakowa był jeden piłkarz [DOGRYWKA]

Więcej o: