Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda nie ma wątpliwości. Bayern nie powstrzyma Roberta Lewandowskiego przed odejściem do Realu Madryt

Jeśli Robert Lewandowski będzie chciał odejść do Realu Madryt, przedstawiciele Bayernu nie powinni sprawiać mu problemów. Mistrzowie Niemiec są bezsilni w tej kwestii - twierdzi były zawodnik Bawarczyków, Stefan Effenberg.

Lewandowski z możliwym transferem do Realu Madryt jest łączony od kilku miesięcy. Im mniej czasu pozostaje do początku letniego okna transferowego, tym więcej plotek o możliwym przejściu Polaka do Hiszpanii pojawia się w mediach.

Dziennikarze z Niemiec i Hiszpanii twierdzą, że kapitan biało-czerwonych jest zdecydowany na transfer, największym problemem jest jednak podejście władz Bayernu, które nie chcą sprzedawać swojego najlepszego piłkarza.

Jeżeli Lewandowski powie szefom Bayernu, że chce odejść do Realu, ci powinni "otworzyć mu drzwi" i nie robić problemów z transferem, tak przynajmniej twierdzi były piłkarz Bawarczyków, Stefan Effenberg.

Zdaniem 49-latka mistrzowie Niemiec są bezradni w tej sytuacji i nie powstrzymają Lewandowskiego przed odejściem. Sprawa transferu może posunąć się naprzód już w najbliższych dniach, bowiem w środę monachijczycy zmierzą się z Królewskimi w półfinale Ligi Mistrzów. Polski napastnik będzie miał więc doskonałą okazję do ponownego zaprezentowania swoich umiejętności, a także ewentualnych rozmów.

Więcej o: