Liga angielska. Dziesieć goli w Bristolu, asysta Kamila Grosickiego

Trzy gole w pierwszej połowie, aż siedem w drugiej! To był szalony mecz. Hull City zremisowało z Bristol City 5:5. Asystę zaliczył Kamil Grosicki, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Grosicki pojawił się na boisku w 63. minucie, zmienił Jarroda Bowena. Wówczas jego zespół przegrywał 2:3, a po chwili już 2:4. Później Hull, będące już pewne utrzymania w Championship, zaczęło jednak odrabiać starty.

A nawet objęło prowadzenie. Wydawało się, że asysta Grosickiego (w 87. minucie Polak zagrał do Fraziera Cambpella) zapewni Hull City trzy punkty (5:4). Ale niestety, tak się nie stało. Gospodarze walczyli do samego końca, zdołali wyrównać w czwartej minucie doliczonego czasu gry (Joe Bryan).

Zespół Grosickiego ma obecnie 48 punktów, zajmuje 18. miejsce tabeli.