Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2018. Szalony pomysł Rosjan. Niedźwiedź otworzy mundial, przeszedł już pierwszą próbę

Władze rosyjskiej federacji piłkarskiej w porozumieniu z FIFA zdecydowały o tym, że zbliżający się mundial otworzy... niedźwiedź. Zwierzę przeszło już pierwszą próbę, która miała miejsce w meczu trzeciej ligi rosyjskiej.

Próba została przeprowadzona przed spotkaniem pomiędzy Maszukiem Piatigorsk i Angusztem Nazrań. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego odbyła się próba jednej z części ceremonii otwarcia mistrzostw świata. 

 Tim, bo tak nazywa się zwierzę, został wprowadzony na murawę, otrzymał piłkę, a następnie przekazał ją jednemu z arbitrów. Później zachęcił kibiców do klaskania.

 

Organizatorzy mundialu byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonej próby, i zapowiedzieli, że Tim weźmie udział w meczu otwarcia mistrzostw, w którym Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską.

Trzeba jednak pamiętać, że na otwarciu mistrzostw świata na stadionie Łużniki będzie ponad 80 tysięcy kibiców i nie jest to naturalne środowisko dla dzikiego zwierzęcia. Nie wiadomo, jak niedźwiedź zareaguje na potężny zgiełk, głośną muzykę i tumult kibiców. Może się okazać to niezwykle stresujące dla popularnego Tima. 


Mecz otwarcia mundialu zaplanowano na 14 czerwca

Więcej o:
Komentarze (109)
MŚ 2018. Szalony pomysł Rosjan. Niedźwiedź otworzy mundial, przeszedł już pierwszą próbę
Zaloguj się
 • wtop.ek

  Oceniono 20 razy 12

  Rosja i Arabia Saudyjska? poziom mentalny i cywilizacyjny obu krajów adekwatny do pomysłu męczenia zwierzaka ku uciesze gawiedzi

  powinni jeszcze zaprezentować Kobietę z Brodą i Cielę o Dwóch Głowach i będzie pełen obraz Rosji A.D. 2018

 • semigetuza

  Oceniono 19 razy 11

  jednak to dziki narod i do Europy im daleko. Nikt tym mlotkom nie powiedział, ze im obroncy zwierzat dupsko na całym swiecie obrobia?
  Mam lepszy pomysl - cala reprezentacja pilkarska Rosji an inauguracyjny mecz powinna wjechać na niedźwiedziach. Pilkarze przebrani za strzelcow Budionnego. Potem niedzwiedzie odtanczyly by kamanskiego, walnely po antałku miodu i można zaczynać mistrzostwa.
  Powiem po rosyjsku, może ktorys z ambasady przeczyta i puknie siew ten glupi leb
  Nie waliaj duraka, Rosija

 • jego_eminencja

  Oceniono 12 razy 10

  niedzwiedzie cyrkowe maja wybite zeby lub kaganiec ale niedzwiedz gdy atakuje to nie gryzie jak wilk tylko zadaje straszliwe ciosy łapami z 5cm pazurami, jeden taki cios moze złamac kregoslup lub rozszarpac brzuch

 • gourmant

  Oceniono 17 razy 9

  To zagranie na poziomie trupy cyrkowej z okresu wczesnego Lenina. Jeszcze Putinowi powinien odpalić cygaro. Jak widać przez 100 lat niewiele się w Rosji zmieniło.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 16 razy 8

  Kacapia to stan umysłu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX