III liga. Widzew pokonał rezerwy Legii

Widzew Łódź pokonał rezerwy Legii Warszawa 3:2 w meczu 23. kolejki III ligi w grupie pierwszej.

Chociaż to tylko spotkanie na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce, a do Łodzi przyjechały jedynie rezerwy mistrza Polski, to spotkanie miało znakomitą oprawę. Na stadionie Widzewa zjawił się komplet kibiców, którzy obejrzeli zwycięstwo swojej drużyny.

Łodzianie prowadzenie objęli już w 3. minucie, kiedy bramkę zdobył Mateusz Michalski. W 11. minucie do remisu doprowadził co prawda Robert Bartczak, ale po golu Roberta Demjana z 25. minuty to Widzew schodził na przerwę z prowadzeniem.

Pięć minut po niej Dario Kristo strzelił trzeciego gola dla Widzewa. Wynik spotkania w 73. minucie ustalił Bartczak, który zdobył swoją drugą bramkę, tym razem z rzutu karnego.

Po 23 kolejkach Widzew zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów. Zespół Franciszka Smudy o pięć "oczek" wyprzedza Sokół Aleksandrów Łódzki (jeden mecz rozegrany mniej). Rezerwy Legii zajmują siódme miejsce w rozgrywkach.