Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

COPE: Sergio Ramos uniknie kary w Lidze Mistrzów?

Według rozgłośni radiowej COPE Sergio Ramos nie zostanie ukarany za swoje zachowanie podczas rewanżowego meczu Realu Madryt z Juventusem Turyn (1:3) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Ramos pauzował w środowym spotkaniu ze względu na żółte kartki. Zgodnie z przepisami powinien trzymać się z dala od stref przeznaczonych dla uczestników spotkania, jak ławka rezerwowych czy tunel prowadzący z szatni na murawę boiska. Pod koniec spotkania kamery uchwyciły jednak kapitana Królewskich oglądającego mecz w wyjściu z tunelu, a później wdającego się w pobliżu linii bocznej w krótką wymianę zdań ze szkoleniowcem Starej Damy Massimiliano Allegrim.

Po meczu pojawiły się informacje, że obrońcy Realowi Madryt grozi kolejna kara, która wykluczyłaby go z udziału w pierwszym półfinałowym meczu Królewskich. Jak poinformowało jednak w czwartek COPE, Ramos nie zostanie zawieszony. Przedstawiciele UEFA twierdzą, że nie ma takiej potrzeby, "ponieważ piłkarz nie wszedł na murawę, a jego zachowanie w pozostałych sektorach stadionu było odpowiednie".

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie półfinałowych par LM. Real zmierzy się z Bayernem Monachium, a Liverpool podejmie Romę. Pierwsze spotkania zaplanowane są na 24 i 25 kwietnia, rewanże natomiast odbędą się w dniach 1-2 maja.