Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Piłkarze Romy świętowali awans w szatni. Co za euforia! [WIDEO]

Po pokonaniu (3:0) i wyeliminowaniu faworyzowanej FC Barcelony z Ligi Mistrzów, piłkarze AS Romy nie kryli radości w szatni. Krzyki, tańce i rozlewanie wody - tak świętowali największy sukces ostatnich lat podopieczni Eusebio Di Francesco.

FC Barcelona przyjechała na Stadio Olimpico, aby dopełnić formalności i zameldować się w półfinale Ligi Mistrzów. Po zwycięstwie 4:1 w pierwszym meczu tylko kataklizm mógł uniemożliwić Katalończykom awans. Gospodarze rozegrali jednak fantastyczne spotkanie - wygrali 3:0 i to oni są w najlepszej czwórce rozgrywek.

Chwilę po meczu, kiedy piłkarze Romy znaleźli się w szatni, wybuchła wśród nich euforia. Bohaterowie wtorkowego spotkania skakali, śpiewali "Forza Roma" i rozlewali wszelkie napoje, które znalazły się pod ręką. Jednym z najaktywniejszych "imprezowiczów" był polski bramkarz, Łukasz Skorupski.

Nie tylko piłkarze świętowali awans. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego okrzykiem radości wybuchnęła trybuna prasowa na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Więcej >>

W dość charakterystyczny sposób cieszył się też prezes klubu, James Palotta. Więcej >>