Alan Shearer krytykuje Pogbę. "Nie jest piłkarzem, którym myśleliśmy, że jest"

Alan Shearer skrytykował w swoim ostatnim felietonie dla "The Sun" Paula Pogbę. Zdaniem byłego angielskiego piłkarza Francuz nie gra na takim poziomie, jakiego od niego oczekiwano.

Alan Shearer jest byłym piłkarzem i legendą Newcastle United, dla którego w latach 1996-2006 zagrał w 303 meczach i zdobył 148 bramek. Dodatkowo w latach 1992-2000 był reprezentantem Anglii, w której zagrał w 63 spotkaniach i strzelił 30 bramek. W swoim cotygodniowym felietonie dla "The Sun" 47-latek podzielił się przemyśleniami dotyczącymi sobotnich derbów Manchesteru, które United wygrało 3:2.

Dwie bramki dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Paul Pogba, czym znacząco pomógł swojemu zespołowi, który przegrywał już z Manchesterem City 0:2. Zdaniem Shearera francuski pomocnik nie gra tak dobrze, jak tego oczekiwano w klubie z czerwonej części miasta.

"Pogba nie jest piłkarzem, którym myśleliśmy, że będzie kiedy w sierpniu 2016 roku podpisywał kontrakt z Manchesterem United, bijąc rekord transferowy" - napisał były napastnik Newcastle.

"Nie próbuję powiedzieć, że powinien dominować rywali w każdym spotkaniu. Tego nie możesz oczekiwać od żadnego piłkarza, ale nawet Jose (Mourinho - przyp. red.) mówił niedawno, że należy spytać się Pogby czemu nie gra tak dobrze" - dodał Shearer.

Anglik wyraził jednak nadzieję, że bardzo dobra druga połowa meczu z Manchesterem City będzie zapowiedzią lepszych czasów dla Francuza. "Pozostaje mieć nadzieję, że jego występ w drugiej połowie meczu z Manchesterem City będzie początkiem tego, co będzie pokazywał w przyszłości. Ander Herrera powiedział po sobotnim meczu, że Pogba "może być najlepszy na świecie"" - zakończył Shearer.

Kulisy Multiligi, skandaliczna decyzja Sandecji i bitwa o mistrzostwo Polski z rozdającą karty Wisłą Płock [DOGRYWKA]