Przerażający faul w drugiej lidze argentyńskiej. To mogło się skończyć tragicznie [WIDEO]

W drugiej lidze argentyńskiej doszło do spotkania pomiędzy drużynami Los Andes i Brown De Adrogue. Gospodarze wygrali 2:0, ale cały świat mówi o koszmarnym faulu z 30. minuty meczu.

Martin Minadevino popełnił brutalny faul na Gustavo Turracy. 34-letni piłkarz wyskoczył wysoko z uniesioną nogą i kopnął rywala korkami w głowę. Sędzia nie miał wątpliwości - natychmiast wyrzucił go z boiska, a na boisku pojawiły się służby medyczne.

Na szczęście ofierze nie stało się nic poważnego. Turraca dograł do końca pierwszej połowy i dopiero w przerwie został zmieniony. Na jego twarzy przez długi czas pozostanie jednak rana z tamtej sytuacji.