Turniej Ośmiu Narodów. Polska przegrała z Anglią

W turnieju drużyn U-20 Polska przegrała z Anglią 0:1. W Bielsku-Białej padł rekord frekwencji na stadionie.

Czwartkowe spotkanie oglądało na trybunach aż 13 745 widzów.

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę mieli Anglicy, jednak dobrze spisywał się nasz bramkarz, Bartłomiej Drągowski. W drugiej odsłonie to Polacy przejęli inicjatywę, ale nie potrafili tego przekuć na gola. Nawet, gdy w 77.minucie Aaron Wan-Bissaka zobaczył drugą żółtą kartkę i gospodarze grali w przewadze. W końcówce spotkania  Keinan Davis pokonał Drągowskiego celnym strzałem głową. Później wynik się już nie zmienił.

W Turnieju Ośmiu Narodów (U-20 Elite League) oprócz Polski i Anglii występują reprezentacje: Czech, Holandii, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii i Włoch. Drużyna prowadzona przez Dariusza Gęsiora ma na swoim koncie pięć punktów.