Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar bawił się w nocnym klubie. Nie przeszkadzała mu kontuzja i ochraniacz [WIDEO]

Od kiedy Neymar doznał kontuzji i nie pojawia się na boisku, co chwila wywołuje burzliwą dyskusję. Tym razem Brazylijczyk bawił się w nocnym klubie w Sao Paulo.

Pod koniec lutego Paris Saint-Germain wygrało w 27. kolejce Ligue 1 z Olympique Marsylia 3:0. Mimo pewnego zwycięstwa kibice gospodarzy przeżyli ogromny zawód, ponieważ lider drużyny i jeden z najlepszych piłkarzy świata, Neymar, doznał kontuzji i zmuszony był opuścić przedwcześnie boisko. Badania wykazały złamaną kość śródstopia oraz skręconą kostkę.

Brazylijczyk przeszedł pomyślnie operację w Belo Horizonte, ale nawet ochraniacz i kule nie przeszkodziły mu w świętowaniu urodzin swojej siostry. 26-latek nie dość, że udał się do klubu nocnego w Sao Paulo, to próbował nawet tańczyć, co widać na nagraniu.

Wiele osób jest zażenowanych zachowaniem Neymara, ponieważ kilka dni wcześniej pokazał zdjęcie, na którym siedzi na wózku inwalidzkim. W podpisie nawiązał do śmierci Stephena Hawkinga, co zostało uznane za wyjątkowo niesmaczne.

 

Humor i dobre samopoczucie nie opuszczają Neymara, lecz jego zachowanie razi wielu kibiców. Zarzuca się mu bezmyślność i brak odpowiedzialności. Należy pamiętać, że  jest on najdroższym zawodnikiem w historii futbolu – kiedy przechodził z Barcelony do PSG, koszt transakcji wyniósł aż 222 miliony euro.