Hector Bellerin jednym z głównych celów transferowych Jose Mourinho

Obrońca Arsenalu, Hector Bellerin, jest jednym z głównych celów transferowych Jose Mourinho. W trakcie letniego okienka transferowego Manchester United może wyłożyć za Hiszpana nawet 50 milionów funtów.

Letnie okienko transferowe będzie dla Manchesteru United jednym z najbardziej aktywnych w ostatnich latach. Jose Mourinho zamierza przeprowadzić rewolucję transferową - możliwe, że z klubem pożegna się aż dziesięciu piłkarzy. Jednym z ich następców ma być Hector Bellerin, który znajduje się wysoko na liście głównych celów portugalskiego szkoleniowca. 

Mourinho nie jest usatysfakcjonowany formą swoich defensorów. Ma zarzuty m.in. do Luke’a Shawa i Antonio Valencii. Z tego powodu chce wzmocnić linię obrony i idealnym kandydatem na to miejsce jest właśnie Bellerin. „Czerwone Diabły” w trakcie letniego okienka transferowego mają zaoferować za Hiszpana nawet 50 milionów funtów.

Bellerin bardzo dobrze radzi sobie w Arsenalu. W tym sezonie rozegrał 29 meczów, w których strzelił dwie bramki. Mimo pewnej pozycji na boisku 23-latek może być skłonny opuścić Londyn, ponieważ „Kanonierzy” mają małe szanse na wywalczenie awansu do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.