Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fenerbahce zainteresowane Łukaszem Teodorczykiem

Przedstawiciele Fenerbahce niebawem stawią się w Brukseli w celu rozpoczęcia rozmów na temat pozyskania Łukasza Tedoroczyka - informuje turecki magazyn "Fanatik".

Turcy chcieli pozyskać reprezentanta Polski już latem ubiegłego roku, podobnie jak kilka innych europejskich zespołów, m.in. AS Roma. Wówczas z transferu nic nie wyszło, ale teraz jego temat powrócił.

Według informacji magazynu "Fanatik", przedstawiciele Fenerbahce wciąż interesują się Teodorczykiem, i zamierzają sprowadzić go w najbliższym oknie transferowym. Niebawem wysłannicy kluby mają stawić się w Brukseli, gdzie rozpoczną negocjacje na temat transferu.

Fenerbahce w obecnym sezonie spisuje się znacznie poniżej oczekiwań - w lidze znajduje się dopiero na 4. miejscu, a największym problemem zespołu prowadzonego przez Aykuta Kocamana jest skuteczność. Napastnicy drużyny ze Stambułu, Fernandao, Roberto Soldado i Vincent Jansen, w 24 kolejkach ligowych zdobyli łącznie zaledwie 10 bramek.

Teodorczyk w tym sezonie rozegrał 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dziewięć goli i zaliczył cztery asysty. Portal "Transfermarkt" szacuje jego wartość na siedem milionów euro.