Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Jose Mourinho: Zlatan Ibrahimović odejdzie z Manchesteru United

Trener Manchesteru United, Jose Mourinho, wypowiedział się na temat przyszłości Zlatana Ibrahimovicia. Zdaniem Portugalczyka szwedzki napastnik opuści drużynę "Czerwonych Diabłów" po zakończeniu bieżącego sezonu.

- Wszyscy w klubie jesteśmy zdania, że Zlatan Ibrahimović zakończy niebawem swoją przygodę z Manchesterem United. Z pewnością osiągnął tyle, by mieć wybór, co robić w przyszłości – powiedział Mourinho w rozmowie z NBC Sports.

Angielskie media spekulują, że kolejnym przystankiem szwedzkiego napastnika będzie amerykańska MLS. Jak odnosi się do tego sam zainteresowany? – Gra w MLS z pewnością jest interesująca. Bardzo podoba mi się Los Angeles. To ładne miasto, często spędzam tam wakacje z rodziną – powiedział niedawno 36-latek. Nie dziwi więc fakt, że najczęściej łączy się go z Los Angeles Galaxy.

Ibrahimović w ciągu swojej kariery grał w czołowych europejskich klubach – Ajaksie Amsterdam, Juventusie Turyn, Interze Mediolan, FC Barcelonie, AC Milanie, Paris Saint-Germain i Manchesterze United. Jeśli dojdzie do transferu, Los Angeles Galaxy będzie jego pierwszym klubem spoza Starego Kontynentu.

Martin Lewandowski w "Wilkowicz Sam na Sam": Z Anią Lewandowską rozmawiamy, nie mówię że zawalczy w KSW, ale... Tylko Robert, z tego co słyszałem, lekko się skrzywił