Thibaut Courtois na celowniku PSG

Europejskie media od dawna informują o zainteresowaniu Realu Madryt osobą Thibaut Courtoisa. Zgodnie z doniesieniami belgijskiego "RTBF" do walki o bramkarza Chelsea Londyn włączyło się Paris Saint-Germain.

Włodarze Paris Saint-Germain nie są ponoć zadowoleni z postawy swoich bramkarzy: Kevina Trappa i Alphonse Areoli. W stolicy Francji rozpoczęto poszukiwania nowego zawodnika na tej pozycji.

Według „RTBF” działaczom PSG zależy na pozyskaniu Thibaut Courtoisa z Chelsea. Są na tyle zmotywowani, że mieli już odbyć w Londynie wstępną rozmowę z 25-latkiem, na której obecny był także jego ojciec.

Przenosiny Courtoisa do PSG wydają się jednak mało prawdopodobne. Belg od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Realu Madryt i najprawdopodobniej wróci niebawem do stolicy Hiszpanii (w latach 2011-2014 grał w Atletico).

W bieżącym sezonie Premier League wystąpił w 36 meczach, w których puścił 35 bramek i 16 razy zachował czyste konto. Jego kontrakt z Chelsea obowiązuje do czerwca 2019 roku.

Martin Lewandowski w "Wilkowicz Sam na Sam": Z Anią Lewandowską rozmawiamy, nie mówię że zawalczy w KSW, ale... Tylko Robert, z tego co słyszałem, lekko się skrzywił

Więcej o:
Copyright © Agora SA