Bild: Spięcie Lewandowskiego z Hummelsem ma związek z transferem Polaka

Niemiecki Bild donosi, że środowe spięcie Roberta Lewandowskiego z Matsem Hummelsem może być spowodowane ewentualnym transferem Polaka do Realu Madryt.

 W czasie środowego treningu Bayernu Monachium doszło do spięcia między Robertem Lewandowskim i Matsem Hummelsem. Niemiecki Bild pisze, że kłótnia obu zawodników może mieć związek z planowanym transferem Roberta Lewandowskiego, do którego może dojść w letnim oknie transferowym. 

Według niemieckiej gazety zmiana agenta Lewandowskiego nie wpłynęła pozytywnie na cały zespół, a impulsywna reakcja Hummelsa była tego najlepszym dowodem. Jakby tego było mało niedawnym wywiadzie Karl-Heinz Rummenigge (prezes rady nadzorczej), wspominał, że nie do końca podoba mu się pomysł transferu Lewandowskiego do "klubu jego marzeń" .

Środowe spięcie 

Podczas środowej gierki na treningu Bayernu Monachium doszło do kłótni pomiędzy Robertem Lewandowskim i Matsem Hummelsem. W trakcie gry Lewandowski nie pokrył zawodnika drużyny przeciwnej, zamiast tego wiązał sobie buta. Takie zachowanie zdenerwowało niemieckiego obrońcę, który skrytykował Polaka.

Lewandowski od razu zareagował: - Przecież sam straciłeś piłkę. Poza tym ciągle ją tracisz - odpowiedział uszczypliwie napastnik.

Copyright © Agora SA