Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Seria A. Kontuzja Bartosza Bereszyńskiego w meczu Sampdorii

Sampdoria Genua wygrała 2:1 z Udinese Calcio w 26. kolejce Serie A. Niestety, w końcówce meczu z boiska zszedł Bartosz Bereszyński, który doznał urazu. Nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja polskiego obrońcy

W drużynie Sampdorii od początku mogliśmy oglądać na murawie Karola Linettego oraz Bartosz Bereszyńskiego. Niestety, w końcówce spotkania obrońca złapał się za okolica mięśnia czworogłowego (potem za okolice pachwiny) i poprosił trenera o zmianę.

Bartosz Bereszyński był wyróżniającą się postacią tego widowiska, niestety wszystko wskazuje na to, że obrońca będzie musiał trochę odpocząć. Na razie nie ma informacji na temat tego, jak poważny może być uraz Polaka. Badania zostaną przeprowadzone w poniedziałek. 

Złe informacje dla Nawałki 

Kontuzja Bereszyńskiego to bardzo zła informacja dla Adama Nawałki. Piłkarz Sampdorii był ostatnio podstawowym zawodnikiem reprezentacji, a selekcjoner widział go na lewej stronie defensywy. Bereszyński wygryzł ze składu Artura Jędrzejczyka, który jesienią zmagał się z problemami zdrowotnymi oraz słabą dyspozycją.

Bereszyński to również dobra alternatywa dla Łukasza Piszczka, który niedawno wrócił do regularnego grania po kontuzji więzadeł odniesionej w ostatnim meczu eliminacji z Czarnogórą.

Najbliższe zgrupowanie reprezentacji rozpocznie się już 19 marca. Reprezentacja Polski zmierzy się 23 marca z Nigerią we Wrocławiu i 27 marca z Koreą Południową w Chorzowie.