Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Hazard do Realu, a Asensio do Chelsea? Wielkie pieniądze w grze

Real Madryt od dawna rozważa pozyskanie Edena Hazarda z Chelsea. Według mediów "The Blues" w przypadku transferu Belga będą chcieli załatać po nim lukę i ściągnąć do siebie Marco Asensio. Młody Hiszpan może ich kosztować nawet 135 milionów euro.

Eden Hazard od pewnego czasu jest łączony z Realem Madryt. Jeśli Belg skusi się na transfer, będzie to olbrzymia strata dla Chelsea. „The Blues” są zapobiegliwi i rozważają pozyskanie następcy. I to nie byle kogo, bo jednego z najbardziej perspektywicznych piłkarzy świata – Marco Asensio.

Aby Hiszpan przeniósł się do Londynu Chelsea będzie musiała głęboko sięgnąć do portfela. Real nie wypuści tak łatwo swojego asa – może żądać aż 135 milionów euro. Klauzula odstępnego 22-latka wynosi aż 700 milionów euro, a jego kontrakt jest ważny do 2023 roku.

Sam Asensio jest ponoć skłonny zmienić barwy klubowe. Na początku roku miał powiedzieć aktualnemu pracodawcy, że w przypadku transferu Hazarda, on będzie chciał opuścić Madryt. Co więcej, Chelsea może być dobrym wyborem, ponieważ grałby tam wspólnie ze swoim przyjacielem, Alvaro Moratą.

Asensio jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia. W tym sezonie wystąpił w 32 meczach. Strzelił osiem bramek i zanotował cztery asysty.

Apoloniusz Tajner w "Wilkowicz Sam na Sam": Stefan Horngacher jest najlepiej opłacanym pracownikiem w historii Polskiego Związku Narciarskiego. Ale warto było

Więcej o: