Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co za bomba! Francesco Totti wciąż w formie! [WIDEO]

Legenda Romy zakończyła zawodowe uprawianie futbolu w maju 2017 roku. 41-letni Francesco Totti jednak wciąż potrafi zdobyć piękną bramkę!

W miniony weekend Włoch zagrał w turnieju Legends Cup w Rosji i popisał się potężnym strzałem z rzutu wolnego w meczu Włochów z Holendrami:

 

Oprócz pięknej bramki "Il Capitano" zachwycał kibiców swoimi podaniami, wyszkoleniem technicznym i wizją gry:

 

Turniej Legends Cup od 2009 roku odbywa się w moskiewskim centrum olimpijskim na Łużnikach. W turnieju udział biorą zawodnicy powyżej 35 roku życia, ale niegrający już zawodowo w piłkę. Włosi ostatecznie nie zdobyli nawet medalu. Holendrzy zajęli 3. miejsce, którzy pokonali Niemców 10:7. W finale Rosjanie pokonali Portugalczyków 8:4. Mecze trwają dwa razy po 20 minut.

Totti całą karierę spędził w barwach rzymskiego klubu, w którym zagrał 785 meczów i zdobył 307 bramek. Z reprezentacją kraju w 2006 roku zdobył mistrzostwo świata.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Co za bomba! Francesco Totti wciąż w formie! [WIDEO]
Zaloguj się
 • 23tryt

  0

  wiele osób grających amatorsko na orliku takie bramki strzelało, a na pewno widziało ..... są setki amatorskich lig na orlikach i boiskach pod dachem gdzie padają piękniejsze bramki

 • mid1

  0

  Z 10 metrów !
  Widać, że na Czerskiej nikt nigdy nie grał w piłkę.

 • aerofan

  0

  Mam 40 lat, nie grałem nigdy zawodowo w piłkę, ale taką bramkę na hali z bliskiej odległości też strzelę bez większego problemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX