Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dominik Nagy zostanie wypożyczony z Legii Warszawa

Pomocnik warszawskiej Legii Dominik Nagy trafi na roczne wypożyczenie do węgierskiego Ferencvarosi - poinformował na twitterze dziennikarz Sport.pl Sebastian Staszewski.

22-letni Węgier trafił do stolicy Polski w styczniu 2017 roku, a Legia zapłaciła za niego Ferencvarosi milion euro. Teraz zawodnik wraca do poprzedniego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia bez opcji pierwokupu – mistrzowie Polski zapewnili sobie jednak możliwość wcześniejszego powrotu piłkarza na Łazienkowską. Umowa pomiędzy stronami ma zostać podpisana do końca tygodnia.

Wcześniej Nagy osiągnął porozumienie ze Standardem Liege, do którego również miał trafić na wypożyczenie. Belgowie upierali się jednak na umieszczeniu w umowie opcji pierwokupu, co nie podobało się Legii.

Nagy od początku sezonu 2017/2018 nie prezentuje się najlepiej, a w połowie października decyzją klubu został przeniesiony do zespołu rezerw. To efekt nie tylko jego słabej dyspozycji, ale i wywiadu udzielonego węgierskiej telewizji M4, w którym otwarcie zapowiedział, że po sezonie chce opuścić stołeczny klub.

Więcej o:
Komentarze (4)
Dominik Nagy zostanie wypożyczony z Legii Warszawa
Zaloguj się
  • boromir195419

    Oceniono 1 raz 1

    Bardzo dobry pomysł . Najiwiększą szansą że Nagy ''odżyje '' jest jego macierzysty klub . Jeśli ''odżyje '' Legia zarobi / i tak ten zawodnik nie chciał grać w naszym klubie a ''z niewolnika nie ma pracownika ''

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX