Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Życzenia Szczęsnego dla Krychowiaka już są hitem. "Takiego Cię uwielbiam"

Wojciech Szczęsny złożył na Instagramie życzenia z okazji 28. urodzin Grzegorza Krychowiaka. W godzinę polubiło je ponad 30 tysięcy użytkowników. - Takiego Cię uwielbiam - napisał bramkarz Juventusu.

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak przyjaźnią się od lat. Reprezentanci Polski spotkali się w kadrze U-15, a obecnie są jednymi z najważniejszych piłkarzy w zespole Adama Nawałki. Nie tylko na boisku, ale również podczas zgrupowań, gdzie potrafią zadbać o dobrą atmosferę.

Z okazji urodzin Krychowiaka, Szczęsny opublikował na swoim oficjalnym koncie na Instagramie specjalny post z życzeniami:

- Razem przegrywaliśmy i się podnosiliśmy, razem wygrywaliśmy i się cieszyliśmy. Razem dorastaliśmy, a że coraz bliżej 30-stki, to niedługo razem będziemy się starzeć. Zmieniały się kategorie wiekowe reprezentacji od U-15 do pierwszej, zmieniali się trenerzy, Twoje ubrania i fryzury. Nie zmienia się tylko to, że wciąż jesteś tak dziwny, jak 14 lat temu i takiego Cie uwielbiam. Najlepszego przyjacielu - napisał Szczęsny.

Grzegorz Krychowiak w "Wilkowicz. Sam na Sam": Ciężko mi powiedzieć teraz coś na temat tego trenera. To jest tak jak jesteś dwa lata z dziewczyną i ona w pewnym momencie cię zdradzi.

Więcej o:
Komentarze (34)
Wojciech Szczęsny złożył życzenia Grzegorzowi Krychowiakowi
Zaloguj się
 • zzz.zzzz

  Oceniono 4 razy 4

  Wytłumaczcie mi proszę, po jaki ^uj gość, który spłodził ten "artykuł" przepisuje żywcem to, co napisał Szczęsny i co dość dobrze widać na screenie powyżej??? Bo wierszówka leci? Bo on ma większą czcionkę? Czy może dlatego, że listonosz też zawsze puka 2 razy? (zwłaszcza jego starą... :-) ). To zjawisko jest ostatnio tak powszechne, że postanowiłem spróbować się dowiedzieć... Po co przepisywać to, co widać??? Help!

 • szbal

  0

  A to już nie można jak normalny człowiek zadzwonić do kumpla z życzeniami, tylko tweetery i fejsbuki?

 • elvr

  0

  świetna kreacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX