Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Życzenia Szczęsnego dla Krychowiaka już są hitem. "Takiego Cię uwielbiam"

Wojciech Szczęsny złożył na Instagramie życzenia z okazji 28. urodzin Grzegorza Krychowiaka. W godzinę polubiło je ponad 30 tysięcy użytkowników. - Takiego Cię uwielbiam - napisał bramkarz Juventusu.

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak przyjaźnią się od lat. Reprezentanci Polski spotkali się w kadrze U-15, a obecnie są jednymi z najważniejszych piłkarzy w zespole Adama Nawałki. Nie tylko na boisku, ale również podczas zgrupowań, gdzie potrafią zadbać o dobrą atmosferę.

Z okazji urodzin Krychowiaka, Szczęsny opublikował na swoim oficjalnym koncie na Instagramie specjalny post z życzeniami:

 

- Razem przegrywaliśmy i się podnosiliśmy, razem wygrywaliśmy i się cieszyliśmy. Razem dorastaliśmy, a że coraz bliżej 30-stki, to niedługo razem będziemy się starzeć. Zmieniały się kategorie wiekowe reprezentacji od U-15 do pierwszej, zmieniali się trenerzy, Twoje ubrania i fryzury. Nie zmienia się tylko to, że wciąż jesteś tak dziwny, jak 14 lat temu i takiego Cie uwielbiam. Najlepszego przyjacielu - napisał Szczęsny.

Grzegorz Krychowiak w "Wilkowicz. Sam na Sam": Ciężko mi powiedzieć teraz coś na temat tego trenera. To jest tak jak jesteś dwa lata z dziewczyną i ona w pewnym momencie cię zdradzi.