Fatalnie wyglądająca kontuzja Cristiano Ronaldo. Real opublikował wideo

Cristiano Ronaldo zakończył niedzielny mecz z Deportivo La Coruna z dwoma golami, ale drugie trafienie przypłacił groźnie wyglądającym urazem. Portugalczyk opuścił boisko z zakrwawioną twarzą, a rana, której doznał, mogła go kosztować utratę wzroku.

W 84. minucie atakujący drużyny z Madrytu, oddając strzał głową, został kopnięty w twarz przez próbującego wybić piłkę Fabiana Schaera. Ronaldo od razu padł jak rażony piorunem na murawę, nie widząc nawet, jak futbolówka wpada do siatki. Starcie ze szwajcarskim defensorem zakończyło się dla Portugalczyka głębokim rozcięciem skóry pod łukiem brwiowym.

Real Madryt za pośrednictwem swojego oficjalna konta na twitterze pokazał materiał wideo, w którym możemy zobaczyć, jak zawodnik opatrywany jest w szatni. Dopiero na tych ujęciach widać, jak dużo szczęścia w nieszczęściu miał zdobywca Złotej Piłki. Niewiele brakowało, a cała sytuacja mogła się zakończyć dla Ronaldo bardzo poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, nawet utratą wzroku. Ostatecznie skończyło się na strachu i założeniu trzech szwów.

Real wygrał przed własną publicznością z Deportivo 7:1. W ligowej tabeli mistrzowie Hiszpanii plasują się na 4. miejscu i do prowadzącej Barcelony tracą 19 punktów.

Zobacz wideo
Więcej o: