Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krystian Bielik kontuzjowany. Uraz zablokuje mu transfer?

Krystian Bielik naderwał mięsień dwugłowy. Młodzieżowego reprezentanta Polski czeka kilka tygodni przerwy w grze. Uraz może zablokować mu możliwość odejścia na wypożyczenie z Arsenalu.

"Niestety, dzisiejszy mecz U-23 Arsenal-Manchester United bez Krystiana Bielika. Kontuzja. Przewidywana przerwa od 3 do 5 tygodni" - napisał w poniedziałek na Twitterze Czesław Michniewicz, trener młodzieżowej reprezentacji Polski.

Jak się okazało, Bielik naderwał mięsień dwugłowy, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego". Kilkutygodniowa przerwa w treningach 20-latka, najprawdopodobniej zablokuje mu możliwość odejścia na wypożyczenie z Arsenalu.

W ostatnich tygodniach zainteresowanie piłkarzem wyrażało kilka klubów z Championship (m.in. Norwich City i Nottingham Forest), a także szkocki Celtic.

W poprzednim sezonie Bielik przebywał na wypożyczeniu w Birmingham City, dla którego rozegrał 10 spotkań na zapleczu angielskiej ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach nie zagrał jeszcze w pierwszej kadrze Arsenalu, dotychczas zaliczając cztery występy w drużynie U-23.

Zobacz wideo