Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dziwne zachowanie piłkarzy Borussii Dortmund. Ofiarą Pierre-Emerick Aubameyang [WIDEO]

Chyba sam Mario Goetze nie spodziewał się, że wrzucając do internetu filmik nagrany w szatni Borussii Dortmund wywoła takie zamieszanie. W niemieckich mediach powstała gorąca dyskusja na temat dziwnego rytuału piłkarzy klubu z Zagłębia Ruhry.

Piłkarska szatnia jest miejscem, do którego niewiele osób ma wstęp. Z tego powodu piłkarze mogą się tam skupić czy odetchnąć przed lub po trudnym meczu. Pomocnik Borussii Dortmund, Mario Goetze, postanowił jednak pokazać zachowanie swoich kolegów, nagrywając krótki filmik.

Widać na nim, jak najlepszy strzelec zespołu, Pierre-Emerick Aubameyang, jest otoczony kilkoma innymi zawodnikami i otrzymuje od każdego z nich cios w kark. Co ciekawe, są to najmłodsi w drużynie 18-letni Dan-Axel Zagadou i Alexander Isak.

Zachowanie zawodników Borussii wywołało takie poruszenie, że zainteresował się tym nawet niemiecki „Bild”. Wciąż nie wiadomo, na czym polega tajemniczy rytuał, ale podopieczni Petera Stogera będą zapewne musieli się niebawem z tego wytłumaczyć.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (8)
Dziwne zachowanie piłkarzy Borussii Dortmund. Ofiarą Pierre-Emerick Aubameyang [WIDEO]
Zaloguj się
 • drvx

  Oceniono 1 raz 1

  Komisja Europejska powinna sie tym zająć. Toz to było jaskrawe pogwałcenie europejskich ideałów faszyzm i nazizm w jednym.

 • oalan1

  0

  co ten auba
  5 piłkarzy którzy NIENAWIDZĄ Arsene'a Wengera!
  youtube.com/watch?v=Dc-uqt2IvVw

 • rafikman

  0

  Panie Tygrysie, karczycho ogolone, do walenia wystawione.

 • elenem

  Oceniono 2 razy 0

  Sposob na uszkodzenie kręgów szyjnych.

 • szamsziadad44

  Oceniono 2 razy 0

  Cóż za nieskazitelna niemiecczyzna. I ta cywilizacja słynna cywilizacja Zachodu.

 • ksobier

  Oceniono 2 razy 0

  Wszedlem na gazeta pl a tu polowa 'artykulow' to jakas gazetka reklamowa - 'rzeczy masthef', 'jak kupic buty najka, ryboka czy innego ajdsa'. Żeby znaleźć artykuły, które coś przynoszą trzeba się naszukać, a w większości są płatne. Jakbym chciał zapłacić to bym poszedł do źródła, a nie płacił za tłumaczenie. Też mam google translatora.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX