Robert Lewandowski nie wystąpi w spotkaniu z Bayerem Leverkusen

Robert Lewandowski nie znajdzie się w kadrze meczowej Bayernu Monachium na spotkanie z Bayerem Leverkusen. To efekt ostatnich problemów zdrowotnych polskiego napastnika - informuje "Kicker".

Według informacji "Kickera" Lewandowski nie znajdzie się w kadrze meczowej Bayernu Monachium na wyjazdowe spotkanie z Bayerem Leverkusen (12 stycznia), uważane za hit 18. kolejki Bundesligi. Nieobecność Polaka w drużynie mistrzów Niemiec to efekt jego ostatnich problemów z rzepką.

Przypomnijmy, że kapitan reprezentacji Polski od kilku miesięcy narzeka na problemy z kolanem. Nie zagrał przez nie m.in. w listopadowych meczach towarzyskich biało-czerwonych z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1). Ostatnio nie trenował też z drużyną Bayernu podczas zgrupowania w Katarze, gdzie ominęły go dwa sparingi.

Zdaniem niemieckich dziennikarzy Lewandowski uporał się już z kontuzją, ale nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry. Najlepszego strzelca Bawarczyków w starciu z Bayerem zastąpi najprawdopodobniej sprowadzony z Hoffenheim Sandro Wagner.

Więcej o: