Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Michał Bobowiec nie będzie dłużej prezesem Śląska Wrocław

Michał Bobowiec nie będzie dłużej prezesem Śląska Wrocław. Rada nadzorcza ma zatwierdzić jego odejście jeszcze w tym tygodniu. Jego następcą zostanie Marcin Przychodny, ostatnio pełniący funkcję szefa komitetu organizacyjnego igrzysk The World Games - informuje "Przegląd Sportowy".

Według informacji "Przeglądu Sportowego" powodami decyzji o odwołaniu Bobowca z funkcji prezesa klubu były słabe wyniki zespołu, problemy z frekwencją i niepowodzenie w procesie pozyskania nowego sponsora. 

Zdaniem "PS" zwolnienie działacza ma również swoje podłoże polityczne, ponieważ jest on radnym wojewódzkim z ramienia Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego. Wieloletni członek Platformy Obywatelskiej mógłby mieć więc problemy w kontaktach z Ministerstwem Sportu, które może ułatwić rozbudowę klubowej akademii.

Następcą Bobowca zostanie Marcin Przychodny, który ostatnio pełnił funkcję szefa komitetu organizacyjnego igrzysk The World Games. 

Na razie będzie to jedyna zmiana w Śląsku. Swoje posady zachowają dyrektor sportowy Adam Matysek oraz trener Jan Urban.

Śląsk po 21 kolejkach obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy zajmuje 10. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie siedem zwycięstw, sześć remisów i osiem porażek.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (24)
Ekstraklasa. Michał Bobowiec nie będzie dłużej prezesem Śląska Wrocław
Zaloguj się
 • xynat

  Oceniono 8 razy 6

  Jak się pozbędą hołoty z trybun to przyjdą normalni kibice. Jak będą kibice to przyjdą sponsorzy z pieniędzmi na lepszych piłkarzy. Podziękujcie troglodytom, którzy zawładnęli stadionem.

 • y.woodoo

  Oceniono 3 razy 3

  To w sporcie zaczynamy obsadzac wedle klucza partyjnego? To oczekuje wylewu zlota dla dobrej zmiany.

  Jak to sie stalo ze kfiasta boisk podworkowych, szczelec brameczek na peczki, niejaki Robak nie wywindowal druzyny do czolowki tabeli? To mial byc messi(alina) dla Slaska. A tu klapa.

 • konradmarburg

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuję zwolnić trenera. Najlepiej od razu na takiego z karuzeli, w stylu Podoliński czy Skorża. Potem jeszcze wymienić 50% składu. Na pewno pomoże! A jak nie, to znowu wypieprzyć trenera i zmienić kolejne 50% składu. I tak do skut... do usranej śmierci.

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 1 raz 1

  a może by tak rozwiązać cały ten WKS?
  Stadion sie wyburzy, teren idealny na działki budowlane TBS czy indywidualne ( dojazd i lokalizacja doskonałe ). ponadto stary stadion WKS w centrum miasta to teren warty gigantyczne pieniądze.

  A kiboli wyklętych można zagospodarować w OTK, w ramach granicznej potyczki z Ruskimi i Białorusinami o tzw korytarz augustowski.
  Ładnie tam ale jakoś dziwnie rosyjsko.

  Fiutin glupi nie jest, zagarnie tałatajstwo do saka i zatrudni przy cywilizowaniu tajgi syberyjskiej

 • bamapo

  Oceniono 3 razy 1

  Oszolom z Mikstatu jeszcze długo będzie pompował publiczna kasę na konta kolejnych kolesi-prezesi? Miasto powinno się pozbyć tego klubu raz na zawsze!

 • kamila3345

  Oceniono 1 raz 1

  Zmieńcie nazwę na Silesia Wrocław to będzie bardziej sexy.

 • iarna

  Oceniono 3 razy 1

  Bombowiec...
  jprd

 • bigosmiszcz

  0

  Ślunsk się skończył.

 • przemo1033

  0

  Największym kretynem jednak jest robolreaktywacja piszący poniżej. Wrocław wolny od najazdu hołoty ze wschodniej Polski i podatków na wawe. Naprawdę byłby spokój i gospodarność. Mieczysława poniżej o nicku robolreaktywacja najlepiej wpakować w wagon i wywieźć do Kongresówki - Sicz zaporowska i nie wpuszczać do Wro, tyko na wizę i za 50 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX