Roma, Napoli i Inter zainteresowane zawodnikiem Lechii Gdańsk

Zdaniem włoskich mediów AS Roma, Inter Mediolan i Napoli obserwują skrzydłowego Lechii Gdańsk, Lukasa Haraslina. Najbardziej zdecydowani na transfer są podobno szefowie rzymian.

Zainteresowanie ze strony włoskich potęg jest nieco zaskakujące ze względu na to, że Haraslin opuścił większość meczów w rundzie jesiennej ze względu na kontuzję. Słowak wystąpił jedynie w dwóch pierwszych spotkaniach: z Wisłą Płock (2:0) i Lechią Gdańsk (0:1).

Zdaniem "Il Corriere del Mezzogiorno" Haraslina obserwują Inter Mediolan, Napoli i Roma. I to właśnie rzymski klub ma być najbardziej zdecydowany na pozyskanie skrzydłowego. 21-latek miałby zostać sprowadzony z myślą o przyszłości. Gracz ma na swoim koncie 15 występów w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji i już wcześniej obserwowało go kilka europejskich klubów.

Haraslin piłkarzem Lechii Gdańsk jest od 2015 roku. Do tej pory rozegrał dla niej 50 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył 6 bramek i zaliczył 7 asyst. Wcześniej przez 2 lata grał w Parmie. Nie otrzymał w niej jednak szansy zadebiutowania w pierwszym zespole.

Zobacz wideo
Ikona sportu czytelników Sport.pl 2017
Patryk Dudek
2%
Paweł Fajdek
0%
Kamil Glik
3%
Joanna Jędrzejczyk
2%
Kajetan Kajetanowicz
1%
Adam Kszczot
2%
Robert Kubica
27%
Łukasz Kubot
14%
Robert Lewandowski
19%
Piotr Lisek
0%
Tomasz Marczyński
0%
Kamil Stoch
12%
Anita Włodarczyk
12%
Maja Włoszczowska
2%
Piotr Żyła
4%
Więcej o: