Premier League. Liverpool rozgromił Swansea. Fabiański wpuścił pięć goli!

W meczu 20. kolejki Premier League Liverpool pokonał Swansea 5:0. Łabędzie zajmują ostatnie miejsce w lidze.

Jeden gol w pierwszej połowie i cztery w drugiej. Już w 7. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Coutinho, a Fabiański był bez szans. Później Liverpool ciągle atakował, ale Firmino i Salah marnowali dogodne okazje. Zawodnicy Kloppa przełamali się dopiero w 52. minucie, kiedy bramkę zdobył Firmino. Zarówno przy golu Brazylijczyków jaki i przy kolejnych trafieniach Arnolda i Oxlade`a Polak nie miał nic do powiedzenia.

To była siódma wyjazdowa porażka z rzędu dla walijskiego zespołu! I trudno się dziwić, że zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Liverpool awansował na czwartą lokatę. The Reds zachowali dziewiąty raz w tym sezonie czyste konto, tylko City częściej szczelniej się broniło.