Balotteli ponownie zaskoczył. "Do tego klubu mógłbym wrócić nawet za darmo"

Mario Balotelli przyzwyczaił już piłkarski świat do swoich nietypowych zachowań i wypowiedzi. Włoch postanowił ponownie o sobie przypomnieć. Tym razem w rozmowie z telewizją "Sky" pokusił się o stwierdzenie, że do Manchesteru City byłby w stanie wrócić nawet za darmo.

Balotelli występuje aktualnie we francuskim OGC Nice i póki co radzi sobie bardzo dobrze. W tym sezonie strzelił już 10 goli i jest wyróżniającą się postacią swojego zespołu. Ambicje ma jednak wciąż bardzo duże i nie ukrywa, że chciałby grać w klubie, który bierze udział w Lidze Mistrzów. Najchętniej wróciłby do Manchesteru City, o czym otwarcie mówi.

- Kocham Manchester City i jego kibiców. Gra dla tego klubu była najlepszym okresem w mojej karierze. Mógłbym tam wrócić nawet za darmo – takimi słowami zaskoczył dziennikarza telewizji „Sky”.

Włoch grał w drużynie "Obywateli" w latach 2010-2013. Wystąpił w 54 spotkaniach i zdobył 20 bramek

Powiedział także, który kierunek go nie interesuje. Albo bardziej, który kierunek nie jest zainteresowany jego osobą.

- Mogę zapewnić, że nie zagram w Napoli. Dlaczego? Prezydent tego klubu nie przepada za mną, a wiadomo, że on tam o wszystkim decyduje.

Sporo mówi się, że Balotelli zmieni wkrótce otoczenie. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, ale z pewnością każdy transfer z jego udziałem wzbudziłby niemałe zainteresowanie światowych mediów.

Zobacz wideo
Więcej o: