Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Peru chce zagrać mecz towarzyski z Polską. Spotkanie odbędzie się w Moskwie?

Reprezentacja Peru jest zainteresowana rozegraniem meczu towarzyskiego z Polską. Spotkanie miałoby się odbyć w czerwcu, tuż przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji. Peruwiańczycy chcą, by sparing odbył się w Moskwie.

Reprezentacja Peru może zostać czwartym przyszłorocznym rywalem Polski przed mistrzostwami świata w Rosji. Przedstawiciele peruwiańskiej federacji zastanawiają się nad złożeniem propozycji rozegrania meczu towarzyskiego biało-czerwonym i Belgom. Jeśli spotkanie doszłoby do skutku, miałoby ono zostać rozegrane na stadionie w Moskwie, kilkanaście dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji.

Nie wiadomo jak na ewentualną propozycję zareagują władze PZPN, ponieważ Zbigniew Boniek jakiś czas temu mówił, że chce, aby Polska w okresie przygotowawczym do mundialu wszystkie mecze towarzyskie grała u siebie.

Już teraz wiadomo, że w marcu zespół Adama Nawałki zmierzy się z Nigerią i Koreą Południową. Mecze zostaną rozegrane na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a także na stadionie we Wrocławiu. Znany jest również pierwszy czerwcowy rywal Polaków. Będzie to reprezentacja Litwy, z którą biało-czerwoni grali towarzysko również przed Euro 2016.

Więcej o: