Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zlatan Ibrahimović mocno skrytykował Pepa Guardiolę

Zlatan Ibrahimović w ostrych słowach skrytykował trenera Manchesteru City Pepa Guardiolę. Szwed stwierdził, że Hiszpan "to najbardziej niedojrzały trener w jego karierze".

Tuż po meczu Manchesteru United z Manchesterem City (1-2) doszło do bójki piłkarzy i sztabów szkoleniowych. Według informacji podawanych przed Daily Mail, w zamieszaniu mogło uczestniczyć nawet 30 osób. Brytyjscy dziennikarze postanowili zapytać gwiazdę Manchesteru United, Zlatana Ibrahimovcia o jego prywatne relacje z trenerem City Pepem Guardiolą.

Zlatan Ibrahimović i Pep Guardiola pracowali razem w FC Barcelonie w 2009 roku. Szwed przyszedł do Blaugrany jako wielka gwiazda, ale już po jednym sezonie został wypożyczony do Milanu. 

W rozmowie ze SkySports.com Ibrahimović wspomina, że pierwsze miesiące w Hiszpanii były idealne. - Potem powiedziałem mu, że poświęca kilku graczy dla Messiego. Odpowiedział, że zajmie się tym. Okazało się, że  następne trzy mecze rozpocząłem na ławce... Od tamtej chwili nie chciał za mną rozmawiać. Nawet na mnie nie patrzył. Guardiola to najbardziej niedojrzały trener jakiego miałem w swojej karierze - skwitował Szwed. 

Ibrahimović popadł w konflikt z Guardiolą i jego kariera w Barcelonie była skończona. Mimo to Szwed zagrał tam 29 meczów i strzelił 16 bramek.