Michał Żyro zmieni klub? Władze Wolverhampton chcą się pozbyć Polaka

Wszystko wskazuje na to, że Michał Żyro zimą zmieni zespół. Skrzydłowy wrócił do gry po kontuzji, ale nie może wywalczyć sobie miejsca w kadrze meczowej Wolverhampton. Władze angielskiego klubu nie widzą sensu dalszej współpracy z 25-latkiem.

Według informacji angielskich mediów władze Wolverhampton szukają potencjalnych zainteresowanych na zakup Michała Żyro. Polak, który latem wrócił do gry po długiej kontuzji, ma ogromne problemy z dostaniem się do kadry meczowej Wilków. W tym sezonie w Championship nie zagrał żadnego meczu.

Gazeta "Express&Star" uważa, że władze klubu nie biorą pod uwagę wypożyczenia, ponieważ chcą pozbyć się Polaka na stałe. Były zawodnik Legii Warszawa w obecnych rozgrywkach gra jedynie w rezerwach zespołu z Molineux, którego pierwsza drużyna liczy niemal 30 zawodników. 

Pięciokrotny reprezentant Polski przez ponad rok nie trenował ze względu na kontuzję kolana. Początek w barwach Wilków miał jednak bardzo dobry - w siedmiu meczach strzelił trzy gole. Później, po brutalnym faulu rywala musiał przejść poważną operację i pauzować przez kilkanaście miesięcy. Na razie nie wiadomo gdzie 25-latek zagra w przyszłym roku, chętnych na jego pozyskanie brak.

Więcej o: