Jakub Rzeźniczak w najlepszej jedenastce 4. kolejki Ligi Mistrzów

Jakub Rzeźniczak, grający dla azerskiego Karabachu Agdam, został wybrany do najlepszej jedenastki 4. kolejki Ligi Mistrzów według portalu "SofaScore".

Dziennikarze portalu zajmującego się prowadzeniem relacji na żywo, a także publikowaniem wyników najważniejszych spotkań piłkarskich, wyróżniając Jakuba Rzeźniczaka docenili jego bardzo dobry występ we wtorkowym spotkaniu Karabachu z Atletico Madryt (1-1). Polak rozegrał pełne 90 minut i spisał się niezwykle dobrze, podobnie jak jego koledzy z zespołu, którzy już drugi raz w tej edycji Champions League sprawili dużą niespodziankę, wcześniej piłkarze Gurbana Gurbanova również zremisowali z Atletico (0-0).

We wtorek cenny punkt drużynie z Azerbejdżanu zapewniła bramka zdobyta przez Michela. Spotkanie było bardzo wyrównane, a piłkarze obydwu drużyn nie oszczędzali się nawzajem, czego efektem były dwie czerwone kartki, jedna dla Pedro Henrique z Karabachu, a druga dla Stevana Savicia z Atletico.

W najlepszej jedenastce 4. kolejki Champions League Rzeźniczak z notą "7,7", stworzył blok obronny razem z Marciem Bartrą (7,9) z Borussii Dortmund i Clementem Lengletem (8,0) z Sevilli.

Karabach po czterech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów zajmuje ostatnie miejsce w grupie C, ale ma zaledwie jeden punkt straty do Atletico zajmującego trzecie miejsce, dające prawo gry w fazie pucharowej Ligi Europy. 

Wtorkowe spotkanie z rywalem z Madrytu było piętnastym meczem Jakuba Rzeźniczaka w barwach Karabachu, do którego 31-latek trafił w letnim oknie transferowym.

Zobacz wideo
Więcej o: